Drapák rodeo

Extreme Enduro Petříkovice

Poučení pro závodníky, účastníky a jejich a doprovod

Vážení,

po schůzce se zástupci Dopravní Policie Vás chci informovat o chystaných opatřeních stran Policie.

Policie nebude v žádném případě tolerovat jízdu po veřejných komunikacích na motocyklech bez registrační značky. Dále také jízdu bez platného řidičského oprávnění. 

Policie také upozorňuje na nulovou toleranci alkoholu při řízení motorového vozidla na pozemních komunikacích. Dále Policie hodlá monitorovat prostor obce Petříkovice a vyzívá účastníky závodu, aby nepodnikali různé exhibiční jízdy v této lokalitě (jízda po zadním kole, gumování na asfaltu, rychlá jízda v obci atd.).

Policie bude intenzivně kontrolovat a postihovat všechna porušení platných zákonů včetně dodržování nočního klidu a ochrany majetku (jízda po soukromých pozemcích, znečišťování prostředí).

Organizátor akce se tímto poučením zříká jakékoliv odpovědnosti za porušování daných pravidel ze strany účastníků – zodpovědnost za případné následky je na každém závodníkovi, což svým podpisem potvrzuje u registrace.

                                                                                                                                                         

Zdravím Vás Závodníci.
Po jednáních s majiteli pozemků Vám podávám info o tom že v této chvíli nic nebrání uspořádání závodu Drapák Rodeo 2020 - 2021 v termínu 3. - 5. 9. 2021. V této době pracujeme na startovní listině ve které došlo ke změnám. Přetváříme propozice závodu. Připravujeme trasu závodu. Vše zveřejníme na konci července. Doufám že se tentokrát se vše podaří a sejdeme se 2. 9. 2021 u formální přejímky. 
Enduru Zdar!


To se mi líbí


Okomentovat

Sdílet

Může jít o obrázek one or more people , motorcycle , dirt bike a outdoors


Partneři

CondorMotor BikeMotodrivejpopservisMoto-ufoPension Pod HrádečkemBETA - the play BikeRPmotomaxczBenjaming's Clan