Sportovní enduro

Výpravy a výlety

Enduro vyjížďky

Máš-li zájem prožít  adrenalínový den na motorce, zkus mě kontaktovat. Mám pro tebe  připravené tři okruhy, každý cca 100km dlouhý různého stupně obtížnosti.  Nejlehčí z nich zvládne i začátečník. Ostatní dva uspokojí i  nejnáročnější jezdce a špičkové profíky. Co se týče povrchu, najdeš na  trasách skoro vše (kamení, kořeny, dlouhé průjezdy vodou, klády, skály,  kaňony)

Uvidíš krásný panorama Krkonoš, Jestřebích hor,  Adršpašských skal, Vraních hor. Svezeš se také na území Polska. Je z  čeho vybírat.

Enduro víkendy

Máš chuť prožít parádní  víkend v sedle svého endurka? Je tu pro tebe(vás)připraven program na  celou dobu pobytu, včetně ubytování s plnou penzí.

Program:

Pátek – příjezd(nejlépe do 18,00), ubytování se a seznámení s prostředím.
V 19,00 večeře. Po jídle následuje rozprava, kde se proberou s průvodcem  veškeré náležitosti ohledně ježdění. Po tomto je volný večer

Sobota – v 8,30 snídaně. V 9,00 příprava jezdce a stroje na start do prvního  dne. V 10,00 odjezd ze základny. Po krátkém seznamovacím testu vybere  průvodce (instruktor) a jeho doprovod trasu dle schopností zúčastněných  jezdců. I tak bude mít trasa cca 100km. Oběd bude na trase kolem 13,00.  Kam jej přiveze spolu s palivem a ostatním materiálem doprovodný jeep.  Příjezd zpět na základnu je plánován na 18,00. V 19,00 následuje večeře.  Ve 20,00 rozprava na druhý den a zhodnocení sobotního výjezdu. Z celého  dne je pořízen záznam na kameru a foto. Dle přání jezdců je možné vše  zhlédnout.

Neděle – v 8,30 snídaně a dále je vše  shodné jako v sobotu. Odpadá pouze seznamovací test. A trasa je  kompletně jiná. Vzdálenost je podobná, také cca 100km. Oběd na trase,  večeře na základně. Po večeři se ukončí víkendové poježdění zhodnocením  neděle. Následuje rozloučení a odjezd.

Enduro expedice

Ukrajina,  Rumunsko. Láká vás dobrodružství na motorce? Umím pro vás připravit  enduro expedici v těchto destinacích. Nabízím kompletní zajištění  (Přeprava motocyklů i jezdců, ubytování s polopenzí, technické zázemí)

Přepravní flotila:

Ubytování: Ukrajina. Hotel se nachází v centru Karpat. Nemusí se dělat dlouhé  přejezdy, vyjedete ze základny a hned jste v krásném terénu. Ubytovat se  můžete ve dvou nebo tří lůžkovích pokojích. Sociálky jsou supr. K  dispozici je sauna, venkovní vyhřívaný bazén, masážní vany a sprchy. V  areálu je restaurace s barem.Denní trasu je vždy možné naplánovat, dle  schopností jezdců.

Rumunsko: Ubytování v krásném  hotelu na úpatí hor.Nebo v krásné chaloupce v České vesničce na území  Banátu V Rumunských horách je spousta fantastických terénů,jak pro  začátečníky,tak pro drsné enduráky.

Partneři

CondorMotor BikeMotodrivejpopservisMoto-ufoPension Pod HrádečkemBETA - the play BikeRPmotomaxcz